velldent

velldent انواع محصولات بهداشتی velldent را شامل مسواک velldent و خمیردندان velldent در طرح ها و مدل های متنوع تولید و به بازار عرضه می کند. محصولات velldent دارای نمای سیب سبز از سازمان غذا و دارو است از نظر این سازمان مورد تایید است.

مطالب و مقالات velldent

به دلیل تنوع بالا در خمبردندانهای موجود در بازار حتما هنگام خرید نکاتی را در نظر بگیرید. به طور کلی خمیردندان ماده‌ای ژله ای است که مواد ساینده و ضد میکروبی به آن افزوده می‌شود. قبل از انتخاب یک خمیر دندان باید راجع به ویژگی های خمیردندان استاندارد مطالعه کنید. مهمترین ماده ای که در خمیردندان ولدنت وجو دارد که خاصیت ضد پلاک میکروبی دارد، ماده تری کلوزان است این ماده با از بین بردن باکتری های مضر در سطح دندان و لثه، از پوسیدگی جلوگیری و بوی دهان را کاهش می دهد. خمیردندان ولدنت حاوی ترکیباتی با پایداری یک روزه است و در قدرت پاک کنندگی بی رقیب است. می دانید چرا متخصصان دندان به مصرف خمیر دندان معمولی اعتقاد دارند ؟ زیرا مصرف مداوم خمیردندان‌ تخصصی موجب آسیب رسیدن به مینای دندان و ایجاد حساسیت دندانی می‌شود. هدف خمیردندان ولدنت ماندگاری استاندار اثر آن‌ است. خمیردندان استاندارد بی ضرر بوده پس اگر از خمیر دندان استاندارد استفاده کنید دیگر اصراری بر مصرف مواد گیاهی جایگزین معنایی ندارد .
1398-03-12
جزئیات ...
ماده ی سفید کننده ای که در اکثر خمیر دندانها وجود دارد ، پراکساید است . نکته ی جالب اینجاست که این ماده قادر به سفید کردن دندانها نیست . تری پلی فسفات ماده ی دیگری است که د برخی از خمیر دندانها استفاده می شود. در واقع این ماده باعث شکسته شدن رنگدانه ها موجود در مینای دندانها می شود. دندان ها سفید می شود اما به چه قیمتی ؟ بعد از مدتی کوتاه حساسیت دندانها بالا رفته و مشکلات دیگری را باعث می شود. تاثیر پذیری خمیر دندان زمانی بیشتر است که در روز دوبار و به مدت 2 تا 4 هفته استفاده شود. حال اگر از این خمیر دندانهایی که حاوی پراکساید یا تری پلی فسفات هستند با این روند استفاده کنید به مرور زمان دندانهایتان دچار سایش مینا شده که اگر ادامه یابد و سطح عاج دندان نمایان می شود . عاج دندان زردتر از سایر بخشهای دندان است . پیشنهاد ولدنت به شما عزیزان این است که خود اقدام به سفید کردن دندانهایتان نکنید و اینکار را به دندانپزشکان بسپارید
1398-03-12
جزئیات ...

محصولات velldent

مسواک هتلی سلفونی
velldent : مسواک هتلی سلفونی

مسواک هتلی/مسافرتی کشویی
velldent : مسواک هتلی/مسافرتی کشویی

مسواک بیمارستانی و زندان سلفونی
velldent : مسواک بیمارستانی و زندان سلفونی

مسواک بیمارستانی کشویی
velldent : مسواک بیمارستانی کشویی